dres real madrid s vlastnym menom apríli minulej sezóny, os

dres real madrid s vlastnym menom apríli minulej sezóny, osem zápasov pred koncom kampane a dosiahli Tentoraz rýchly štart. Tím Brendana Rodgersa odcestoval do Ibroxu, aby čelil Rangers v prvom derby Old Firm sezóny s piatimi víťazstvami a jednou remízou.

Čelili tímu Rangers, ktorý nebol porazený v piatich zápasoch vo všetkých súťažiach a urobili by všetko pre to, aby uštedrili porážku svojim zatrpknutým rivalom. Ale ani so zdvihnutým chvostom neboli Rangers proti škótskym šampiónom a podľahli porážke 2:0. Zlepšenie dvoch prehier 5:1, ktoré tím Pedra Caixinhu utrpel v minulej sezóne Celticu, no napriek tomu sklamanie. Tom Rogic otvoril skóre v 50. minúte, keď využil niektoré hrozné bránenie a porazil domácich. A Leigh Griffiths dal o 15 minút neskôr šikovným zakončením na 2:0.

Čo urobil Griffiths s rohovou vlajkou Rangers Gól Griffithsa však nebol tou najpozoruhodnejšou vecou, ​​ktorú urobil počas zápasu. 27-ročného hráča bolo vidieť, ako sa zdanlivo hrabal v nose a utieral si ho o rohovú vlajku Rangers predtým, ako poslal dorážku. .Pozrite si zábery nižšie. Zdá sa to celkom presvedčivé. Fanúšikovia si okamžite všimli, čo Griffiths urobil, a vyjadrili svoje zmätok na Twitteri. Zdá sa, že 49. titul je nevyhnutný. Je len september, no je ťažké vidieť, že niekto zabráni Celticu získať 49. škótsky titul a siedmy titul v rade. Je ľahké sa tomu diviť odkiaľ pochádza motivácia. Ale podľa kapitána Scotta Browna sa Rodgers neustále snaží zlepšovať svojich hráčov. „Áno, sme silnejší, sme zd

tnejší a viac spolu,“ odpovedal Brown na otázku, či je Celtic teraz lepší, ako keď hrali naposledy. Ibrox, podľa Škóta. „Máme niekoľko rôznych formácií, ktoré môžeme počas hry sekať a meniť.“ Vždy je to založené na tom, čo robí hráč na tréningu od začiatku sezóny.“ „detské futbalové dresy Gaffer je vždy dvíhať latku tak ďaleko, ako to len ide.“ Nedávna prehra 5:0 s Paris Saint-Germain v Lige majstrov však naznačuje, že majú pred sebou ešte dlhú cestu.